Olive Hotel

Geçmişin en değerli mirası, geleceğin en parlak yıldızı Ankara’da, bu şehre yakışır bir konaklama tecrübesi yaşamaya hazır mısınız? Olive Ankara Hotel Konuklarını rahat ettirmek için her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü sıcak, samimi hizmet anlayışı, modern ve şık dekorasyonu ile öne çıkmaktadır. 

24 saat resepsiyon ve uygun rezervasyon imkânı bulunan otelimizde, ücretsiz otopark, ücretsiz sınırsız internet erişimi, her odada televizyon yayını, klima ve çay-kahve yapma imkanı ve çalışma masası Spa Sağlık merkezi ile hizmet sunmaktadır.

Uygun fiyat ve kaliteli konaklama konusunda bölgesinde rakipsiz olan Olive Ankara Hotel, her Ankara ziyaretinizde nerede konaklamayı düşünmemenizi sağlayacak şekilde donatılmıştır. Personellerimizin güler yüzlülüğü sayesinde başka şehirde ki evinizde gibi hissedeceksiniz.

Konumu itibari ile Ankara'lın merkez noktasında bulunan otelimiz, iş ziyaretinde bulunanlar, öğrenciler, kısa süreli konaklama yapan misafirlerimizin vazgeçilmezi hâline gelmiştir.

Olive Hotel